Jak odnieść sukces w biznesie?

przykładowy opis

Jak odnieść sukces w biznesie?

Postprzez iwka 15 lis 2017, o 19:19

Długo zastanawiałam się w jaki sposób można odnieść sukces w biznesie. Trafiłam na ciekawy artykuł, który wyjaśnił mi że nie ma na to reguły i bardzo ważne są odpowiednie kontakty biznesowe, nawet wtedy kiedy nasz produkt/usługa tak naprawdę jest mało wartościowy. Znalazłam https://www.nebo.solutions/ gdzie takie kontakty można poznać za darmo. Pomyślałam, że może wam się to przydać jeżeli myślicie o załozeniu wlasnego biznesu.
iwka

Re: Jak odnieść sukces w biznesie?

Postprzez Sollosdos 15 lis 2017, o 21:27

trzeba być ambitnym i dążyć do celu :)
Sollosdos

Postprzez person 20 lis 2017, o 11:23

I mocno, mocno, ale to bardzo mocno wierzyc w siebie! :)
person

Postprzez TastesLikeChicken 20 lis 2017, o 20:16

Ja niestety nie jestem w tej dziedzinie zbyt mocny. Dlatego też nie bardzo jestem w stanie pomóc...
W wielu przypadkach prawdzie towarzyszy silny ból
TastesLikeChicken

Postprzez lili94681 24 lis 2017, o 12:39

Jak się nie jest sk****em to raczej się w biznesie dużo nie osiągnie, takie życie...

Postprzez ceyda 24 lis 2017, o 15:46

Trzeba po prostu być uparty, i dążyć do celu :)
ceyda

Postprzez Hans Landa 8 gru 2017, o 15:14

W dzisiejszych czasach chyba najważniejszy w biznesie jest dobry pomysł, albo po prostu ciężka praca i bezwzględne dążenie prosto do celu. Sukces osiągnąć można w każdej branży, jeśli tylko potrafi ktoś myśleć. Ja sam niedawno założyłem magazyn i zajmuję się przechowywaniem różnych przedmiotów. Póki co planuję jeszcze otworzenie zakładu produkcyjnego i z pewnością sporym wsparciem będzie dla mnie pomoc firmy Eurotex, która zajmuje się dostarczaniem urządzeń idealnie sprawdzających się w transporcie wewnętrznym. ;)
"I'm going to switch back to French now. I want you to follow my masquerade. Is that clear?"
Hans Landa

Postprzez Muzykalna 9 gru 2017, o 12:22

Dobry pomysł na biznes to połowa sukcesu. Moja kuzynka otworzyła małą klinikę medycyny estetycznej w swoim mieście, biznes się kręci bo zapotrzebowanie na takie zabiegi jest coraz większe. Bardzo ważny jest sprzęt, ona korzystała z oferty tej firmy laser wysokoenergetyczny . Usługi są świadczone dzięki temu na wysokim poziomie.
Muzykalna

Postprzez houser 9 gru 2017, o 13:03

Każdy przez biznes rozumie co innego. W moim życiu dużo odmieniła decyzja o inwestowaniu i zainteresowanie się rynkiem Forex. Nadal jestem początkująca, ale otworzyłam swoje pierwsze konto testowe i dużo się uczę. Informacje pobieram na przykład ze strony https://www.tms.pl/, a sporządzone notatki i czytanie o doświadczeniu innych zapewnia mi coraz większą pewność w działaniu. Według mnie w biznesie warto nauczyć się szanować środki pieniężne i jeżeli to możliwe to jak najszybciej zainteresować się ich dywersyfikacją.
houser

Postprzez zarabanyPL 9 gru 2017, o 17:08

nie wiem, może trzeba postawić na innowacje?
zarabanyPL

Następna strona

Powrót do Twój przykładowy dział