Własny biznes

przykładowy opis

Re: Własny biznes

Postprzez iwka 9 paź 2017, o 17:35

Rozkręcając własny biznes warto pomyśleć również o reklamie, na przykład ulotkach bądź wizytówkach. Sprawdź ofertę http://www.reprotechnika.pl/druk-cyfrowy-ksero-a4-a3 wydaje mi się, że powinna Cię zaciekawić i wybierzesz coś odpowiedniego dla siebie. Mają bardzo atrakcyjne ceny.
iwka

Postprzez FrankieeFran 11 paź 2017, o 09:23

Myslac o wlasnym biznesie musicie myslec duzo do przodu, przewidywac co sie moze stac, jak sie konkurencja i rynek zachowa po waszym wejsciu na niego. Pomyslcie rowniez o opcji usprawnien dla biznesu, musicie przeciez zakladac ze bedziecie sie preznie rozwijac. Zobaczcie sobie co w tym temacie proponuje wam nav24 i ich rozwiazania dla biznesu
FrankieeFran

Postprzez marianleski86 11 paź 2017, o 17:10

Według mnie najlepiej zainwestować w biznes w postaci koparek kryptowalut.
marianleski86

Postprzez Dzennika5 13 paź 2017, o 09:54

Myslicie ze inwestycja w nieruchomosci to dobry pomysl na biznes? Ja coraz bardziej sie do tego przekonuje. Dostałam trochę pieniedzy w spadku i mysle jakby je zainwestować. Już znajomy polecił mi odpowiednie firmy zarządzające nieruchomościami w warszawie a dokładniej to firmę Status. Jeżeli chciałbym zainwestować w nieruchomości mieszkaniowe to oni zajmują sie pomocą w zarządzaniu, administracji oraz wielu innych aspektach związanych z tymi nieruchomościami jak np. obsługa prawna i księgowość
Dzennika5

Postprzez houser 15 paź 2017, o 16:25

Każdy biznes ma w sobie namiastkę ryzyka, gdybym jednak miała wybierać sama, to od początku pracowałabym nad czymś własnym. Samodzielny biznes możesz rozwijać tak, jak Ci się podoba, a we franczyzie są ustalone standardy i fakt, duży ułatwieniem jest to, że zapewniają Ci dużo od siebie, ale z czasem może to blokować Twój rozwój jako przedsiębiorcy. Będziesz tylko zarządzać częścią czyjegoś biznesu. Własny biznes dodatkowo można doprowadzić do pełnej rentowności i go sprzedać, można także przejąć coś już istniejącego. Więcej o wycenach przedsiębiorstw możesz poczytać tutaj http://blueoak.pl/uslugi/wyceny_przedsiebiorstw. Uważam, że dobrze jest przemyśleć wszystkie ścieżki, które masz do dyspozycji.
houser

Postprzez szitak 18 paź 2017, o 18:49

myślicie, że warto jest otworzyć własny biznes w dziale gastronomi?
szitak

Postprzez pieszczot 22 paź 2017, o 22:56

Wiesz co własny biznes to dobra rzecz jak ma się dobrą ekipę, a przede wszsytkim dobrą księgową.
JA stawiam raczej na spółki, bo są korzystniejsze, jak chcesz się dowiedzieć czegoś o spółkach to polecam zajrzeć tutaj http://spolka.org/pl/obsluga-ksiegowa-106 , sporo się tam dowiesz, wiele fachowej wiedzy przelewają do sieci.
pieszczot

Postprzez piotrp 24 paź 2017, o 11:55

Nie prowadzę własnego biznesu, natomiast, na stanowisku kierowniczym doświadczam obecnie znacznego wzrostu przedsiębiorstwa, w którym pracuję (Dział IT). W ostatnim czasie wrożono u nas dynamics ax, który świetnie spisuję się w średnich i dużych przedsiębiorstwach i serdecznie go polecam.
Mam nadzieję, że dla Tych, których biznesy przeżywają podobny wzrost, będzie to interesującą informacją.
piotrp

Postprzez Tomik_P 27 paź 2017, o 13:42

Mój znajomy otworzył parę lat temu firmę brukarską (wcześniej pracował jako brukarz) i okazało się, że to bardzo dochodowy biznes. Zleceń ma dużo i to zarówno od prywatnych klientów, jak i od firm, gdzie do wyłożenia jest spora powierzchnia, tak że ostatnio nawet zainwestował w maszyny do automatycznego układania kostki brukowej (kupił na od firmy http://www.inter-import-export.pl/) i interes cały czas kwietnie.
Tomik_P

Postprzez kamil23 1 lis 2017, o 17:57

Ja prowadzę własną prostą działalność gospodarczą. Sprzedaję usługi w swoim zawodzie. Typ opodatkowania to ryczałt ewidencjonowany, który w rozliczaniu jest dla mnie niezwykle prosty. Korzystam samodzielnie z ifirma.pl, gdzie z pomocą programów wystawiam poprawnie i rozliczam wszelkie dokumenty.
kamil23

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Twój przykładowy dział