Prezent dla mężczyzny

przykładowy opis

Prezent dla mężczyzny

Postprzez iwka 17 lis 2017, o 11:43

Zbliżają się mikołajki, dlatego zaczęłam myśleć o prezencie dla swojego męża. Mam na myśli raczej jakiś drobiazg, coś niewielkiego ale również i praktycznego. Macie jakieś pomysły?
Ja osobiście pomyślałam, że może jakieś kosmetyki z https://pl.oriflame.com/ ? Sprawdzałam to mają dość duży wybór dla mężczyzn. Podobno zapachy są bardzo ładne i takie niebanalne.
iwka

Re: Prezent dla mężczyzny

Postprzez Elka 27 lis 2017, o 08:12

Ja mężowi właściwie co roku kupuję jakieś kosmetyki - bo wiem, że go zawsze ucieszą. Gorszy problem mam z naszym małym mężczyzną - 5- letnim synkiem, bo on ma naprawdę dużo różnych zabawek i trudno kupić mu coś oryginalnego. W tym roku zamówię mu wideo od św. Mikołaja - elfi. Poleciłam mi je koleżanka, ponoć jej dzieci były prze szczęśliwe, gdy oglądały filmik specjalnie dla nich nagrany i bardzo długo, codziennie, prosiły ją o włączenie filmiku:)
Elka

Postprzez Jasa 27 lis 2017, o 23:06

Zależy czym się interesuje...
Jasa

Postprzez vivienn 28 lis 2017, o 23:23

Ja bym poszła w coś, co lubi twój chłopak. Może jakiś fajny gadżet, np kamerka sportowa? W Teletorium są fajne modele. Albo na przykład dron.
vivienn

Postprzez geth 29 lis 2017, o 13:22

Poszukajcie informacji o tym w Internecie. To się bardzo często sprawdza i udaje :)
Ale tak samo jak nie ma nocy bez świtu,nie ma korka bez końca.
geth

Postprzez Hans Landa 30 lis 2017, o 13:07

Wątpię, byś trafiła na zapach, który byłby niebanalny. Trudno o takie perfumy, a jeśli już takowe się trafią, to cena potrafi zwalić z nóg. Dodatkowo zamawiając perfumy przez internet, nawet nie masz możliwości sprawdzenia zapachu, więc wnioski nasuwają się same... :). Ja osobiście cieszyłbym się dostając na mikołajki coś bardziej niepowtarzalnego. Według mnie rozsądnym wyjściem jest prezent w postaci biletu na jakieś interesujące wydarzenie. W końcu niemal co weekend dzieje się coś ciekawego w każdym mieście, co widać po spisie wydarzeń ze stronki http://alebilet.pl/ - gdzie można też bilety kupić. Mikołajki to dobry czas, na wyjątkowy prezent, więc ja wolałbym takiej okazji nie zmarnować. ;)
"I'm going to switch back to French now. I want you to follow my masquerade. Is that clear?"
Hans Landa

Postprzez mucha.marcell@wp.pl 13 gru 2017, o 12:00

facetowi to bardzo latwo prezent wymyśleć;) Moja żona bratu chce kupić serwis Motorcraft w fordzie. https://m.exactag.com/cl.aspx?tc=aed1d6 ... .pl/serwis Jestem przekonany, że szwagier z takiego prezentu sie ucieszy. prezent nie jest drogi a fachowy. A nawet cos tam ostatnio mówił, że cos mu sie dzieje z samochodem i nie wie co - no to teraz sie dowie;)
mucha.marcell@wp.pl

Postprzez hermionaG 13 gru 2017, o 14:55

Serio łatwo? Mojemu tacie nie da się nic kupić, masakra jakaś...
hermionaG

Postprzez Uszek 13 gru 2017, o 16:15

Dla mężczyzny to chyba najlepiej jakieś fajne perfumy kupić ;)
Uszek

Postprzez Iwonamalek2 13 gru 2017, o 22:01

Najlepiej postawić na cos praktycznego, przynajmniej tak jest z moim facetem. Jak czegoś nie może wykorzystać w codziennym życiu albo nie może tego zjeść to jest to nietrafiony prezent ;D W tym roku chciałabym trochę zaryzykować i kupić mu jakies kosmetyki. Nie takie zwykłe, lecz specjalne dla facetów ze sklepu barberskiego https://afterbarber.pl/kategoria-produktu/broda-i-wasy/ chce go namówić do zapuszczenia brody i wąsów, kiedyś miał i bardzo mu pasowały
Iwonamalek2

Następna strona

Powrót do Twój przykładowy dział