Romantyczne zaręczyny

przykładowy opis

Re: Romantyczne zaręczyny

Postprzez trefu 7 gru 2017, o 21:52

ja sobie marzę żeby moje zaręczyny były na szczycie góry
trefu

Postprzez Pietrek 9 gru 2017, o 18:25

Myślę, że są to naprawdę bardzo przydatne informacje :) Z góry wielkie dzięki :)
Zaledwie wczoraj byłem jeszcze wyrostkiem.
Pietrek

Postprzez cordi 11 gru 2017, o 15:29

Niestety, ale niezbyt mam wiedzę w tym zakresie tematycznym... Dlatego też kompletnie nie będę w stanie pomóc...
Niekiedy czas płynie tak powoli i sugestywnie, że trudno to znieść. A niekiedy przeskakuje po kilka stopni naraz
cordi

Postprzez DjFalcon 5 sty 2018, o 15:23

Wiesz co, zaręczyny to jedno, ale warto uważać na różne choroby serca, które czyhają na nasze serce... A jak wszyscy dobrze zdajemy sobie sprawę, to serce mamy niestety (bądź stety :) ) tylko jedno... Dlatego śmiało, na http://www.kardiokompendium.pl/choroby- ... temacie-2/ poczytasz o tym jak dbać o serce :)
DjFalcon

Postprzez klaudynka 5 sty 2018, o 15:35

Ja to bym wolała jakieś zaręczyny w domowym zaciszu, tylko nasza dwójka, nikt więcej <3
klaudynka

Postprzez wagum 7 sty 2018, o 19:35

ja bardzo bym chciał mieć romantyczne zaręczyny, ale niestety nie mam dziewczyny
wagum

Postprzez punczak 15 sty 2018, o 21:09

Ja się zgadzam z moim poprzednikiem. Nic dodać oraz nic ująć...
Życie to zmiany. Niektóre przychodzą nieuchronnie i niezależnie od nas, ale musimy sobie z nimi radzić.
punczak

Postprzez Hans Landa 17 sty 2018, o 16:10

Bardzo interesującym miejscem na zorganizowanie takich zaręczyn może być jakaś restauracja. Mogę tutaj zaproponować Kolorową w Olsztynie - http://kolorowa.olsztyn.pl/. To bardzo ciekawy lokal, który od lat trzyma się tradycji. Jest tam smacznie, panuje miła atmosfera. Miejsce niemal idealne na to, by się oświadczyć. ;)
"I'm going to switch back to French now. I want you to follow my masquerade. Is that clear?"
Hans Landa

Postprzez ArletaK 19 sty 2018, o 10:19

A ja Wam powiem, że moje zaręczyny były tak romantyczne, że na tydzień rozstałam się z moim jednak narzeczonym :D Uknuł intrygę, która zakończyła się jego samobójstwem (oczywiście nie realnym)......... Także ten. Restauracja, muzyka, kwiaty, to dobre pomysły :D
ArletaK

Poprzednia strona

Powrót do Twój przykładowy dział