Soczewki czy okulary?

przykładowy opis

Soczewki czy okulary?

Postprzez cyberbaba 20 wrz 2017, o 09:58

Jak myślicie co jest lepszym rozwiązaniem przy krótkowzroczności? Wybieram się na badanie wzroku do salonu optycznego https://optiland.pl/badanie-wzroku i wiem, że coś bede musiała wybrać. Co Waszym zdaniem jest wygodniejsze?
cyberbaba

Re: Soczewki czy okulary?

Postprzez pieszczot 28 wrz 2017, o 12:18

Rozumiem , masz wadę. A myślałaś o laserowej korekcji wzroku? Ja sądzę że takie rozwiązania dzisiaj to jest to czym powinniśmy się interesować gdy cierpimy na wady wzroku. Jest bardzo dobra klinika godna polecenia Optegra, oni wykonują zabiegi laserem, mają bardzo wyszkoloną kadrę, profesjonalne podejście do pacjenta i co najważniejsze doświadczenie, co więcej wykonują zabiegi nowoczesnymi metodami Lasek, EBK,Lentivu.
pieszczot

Postprzez Wirusowy914 28 wrz 2017, o 19:05

Zdecydowanie soczewki bo nie nosimy tych ogromnych binokli przed oczami, przecież to straszliwie niewygodne :P.
Wirusowy914

Postprzez Hans Landa 10 paź 2017, o 13:51

Jak dla mnie jest to tylko i wyłącznie kwestia gustu. Znajdę Ci mnóstwo osób, dla których to właśnie noszenie "ogromnych binokli" będzie dużo wygodniejsze, a tak poza tym, to okulary wcale nie muszą być masywne - wręcz przeciwnie :P. Mimo wszystko też jestem zwolennikiem soczewek, bo już się do nich dość przyzwyczaiłem. Do tej pory kupuję soczewki na http://soczewki24.pl/2-soczewki-kontaktowe i jestem dość zadowolony. Do niedzieli 15.10 mają nawet jakiś rabat 10%, więc akurat można coś taniej wyłapać. ;)
Hans Landa

Postprzez marcel23046 19 paź 2017, o 09:52

Zdecydowanie soczewki, okulary straszliwie przeszkadzają w codziennym życiu i chyba nigdy bym już nie wrócił do normalnych binokli :D.
marcel23046

Powrót do Twój przykładowy dział