Wyjazd na wakacje a pies

przykładowy opis

Wyjazd na wakacje a pies

Postprzez Kitka 11 lip 2017, o 19:46

Witam serdecznie,
mam pytanie - co sądzicie o pozostawieniu psa w hotelu dla zwierząt? Chcemy w tym roku pojechać do Chorwacji i naszym zdaniem taka podróż byłaby zbyt mecząca dla naszego pupila. Znajoma poleciła nam prowadzony przez Panią Magdalenę Pawlak i Jej Męża Hotel dla Psów "U Zoopsycyhologa" pod Warszawą. Jak uważacie, czy pozostawienie czworonoga w takim miejscu będzie rozsądnym rozwiązaniem? A jak Wy sobie radzicie w takich sytuacjach? Z góry dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam
Kitka

Re: Wyjazd na wakacje a pies

Postprzez iropata 12 lip 2017, o 17:12

hotele dla psów to super rzecz, nie trzeba zostawiać czworonoga u rodziny, tylko w cywilizowanych warunkach
iropata

Postprzez samos 27 sie 2017, o 12:40

Nie wyobrażam sobie jak można oddać komuś psa na tydzień czy dwa. Dlatego jeśli wyjeżdżamy pies jedzie z nami. Dobrze znosi podróż i ma specjalne szelki. Żeby nie gryzł ich z nudów dostaje psie ciasteczka snack mobility dog z vetexpert. Smakołyk przy okazji działa korzystnie na stawy a pies nie biega po samochodzie.
samos

Postprzez marysele 30 sie 2017, o 00:56

Mój pies na szczęście całkiem dobrze znosi podróże więc zabieramy go ze sobą. Ostatnio znaleźliśmy fajną kwaterę na Bookaparcie akceptującą psy więc było bardzo miło.
marysele

Postprzez MacieX822 1 wrz 2017, o 15:07

My to zawsze jestesmy super przygotowani na wakacyjne eskapady nawet te najdalsze. Mamy malego psa wiec mozemy spokojnie zapakowac go do specjalnego malego kojca do auta. Oczywiscie nasze dzieci tez maja bezpieczne miejsce w samochodzie dzieki odpowiednim fotelikom samochodowym http://www.empik.com/porady/dziecko/podroz
MacieX822

Postprzez mikuta 22 wrz 2017, o 11:31

marysele napisał(a):Mój pies na szczęście całkiem dobrze znosi podróże więc zabieramy go ze sobą. Ostatnio znaleźliśmy fajną kwaterę na Bookaparcie akceptującą psy więc było bardzo miło.

Ja właśnie też zazwyczaj szukam na Bookaparcie i Bookingu noclegów, które są przyjazne psom, rzadko go zostawiamy z kimś w domu.
mikuta

Postprzez owsianka91 11 paź 2017, o 16:00

Psa zawsze można zabrać ze sobą lub zostawić pod opieką kogoś z rodziny.
My zawsze zawozimy pupila do rodziców. Obecnie szukam planuje urlop z http://www.mojeurlopy.pl Myślę o wyjeździe w góry na tydzień lub dwa. Zdecydowanie potrzebujemy odpoczynku. W tym roku jeszcze nigdzie nie bylam
owsianka91

Postprzez sindi14337 11 paź 2017, o 19:04

Zdecydowanie lepiej żeby był to znajomy a nie jakieś firmy które tak naprawde nie wiadomo jak traktują potem nasze pupile :/. PRzecież nikt tego potem nam nie skontroluje :/.
sindi14337

Powrót do Twój przykładowy dział